SPOT został zaprojektowany do codziennego rutynowego sprzątania. Świetnie sobie radzi z kłopotliwymi zabrudzeniami takimi jak rozsypany proszek do prania, rozsypany żwirek dla kota czy codziennymi zabrudzeniami w przedpokoju lub wiatrołapie. Można nim także oczyścić zabrudzone łapy i sierść psa powracającego ze spaceru.

Rozciągliwy wąż o długości 3 metrów jest ukryty w instalacji centralnego odkurzania wewnątrz ściany. Dostęp do węża jest natychmiastowy po podniesieniu estetycznej klapki gniazda ssącego. Gniazda ssące są dostępne w 3 kolorach: białym, kremowym i czarnym. SPOT-a można zastosować wszędzie tam gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety z wężem VROOM. Wraz z gniazdem ssącym dostarczana jest mała szczotka, która mieści się pod pokrywą gniazda.

spot logo
spot

Charakterystyka i zalety systemu SPOT

  • ‣Pozwala na ukrycie w ścianie do 3 metrów węża ssącego, który jest dostępny w każdej chwili po podniesieniu klapki gniazda ssącego.
  • ‣Po zakończonym sprzątaniu wąż sam zasysa się do instalacji.
  • ‣Idealny do zastosowania w pralniach, garderobach, przedpokojach, wiatrołapach czyli wszędzie tam gdzie jesteśmy narażeni na radzenie sobie z codziennymi rutynowymi zabrudzeniami.
  • ‣Można go zastosować w pomieszczeniach gdzie nie ma możliwości zamontowania kasety VROOM.
  • ‣Wraz z urządzeniem dostarczana jest mała szczotka, która mieści się pod pokrywą gniazda. Samo gniazdo dostępne jest w 3 kolorach: białym, kremowym i czarnym.